PRACA

iOS Developer

Qpony tworzą najpopularniejsze w Polsce aplikacje mobilne do codziennych zakupów.

Mamy ponad 1 500 000 użytkowników (i całe piętro w biurowcu), ale chcemy być najlepsi i jak najszybciej osiągnąć ponad 2 000 000!

PS. Mamy też kulturę pracy, w której tak zwany „biznes” nie robi wrzutek (bo wszystko zatrzymuje się na PO) i można spokojnie robić taski ;)

Jeśli masz talent, pasję i umiejętności, dołącz do nas i bądź współtwórcą jednej z największych aplikacji w kraju!

Miejsce pracy: Poznań
Wynagrodzenie: 4 000 - 10 000 zł netto
Forma: dowolny model zatrudnienia

Opis stanowiska:

  • rozwijanie aplikacji mobilnej Qpony na platformie iOS,
  • utrzymanie odpowiedniej jakości kodu,
  • praca z Developerami odpowiedzialnymi za backend,
  • praca z systemem zarządzania zadaniami (JIRA),
  • utrzymanie i rozwój aplikacji na iOS (Swift).

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia pracy na platformie iOS,
  • znajomości powszechnych wzorców projektowych (MVC, MVVM, Protocol-Oriented Programming),
  • obsługi Git’a na poziomie pozwalającym zrozumieć “git stash save -u WIP”,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • znajomości IDE (Xcode),
  • znajomości Swift, Realm, bibliotek Alamofire,SDWebImage,
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
  • umiejętności pracy samodzielnej, jak i w zespole.
  • nawyku pisania testów jednostkowych oraz funkcjonalnych, znajomość narzędzi Fastlane.

Mile widziane:

  • znajomość wzorców projektowych,
  • własne aplikacje na App Store,
  • znajomość dobrych praktyk UX,
  • praca z systemami zarządzania zadaniami,
  • fascynacja nowymi technologiami,
  • znajomość innych języków programowania, np. C/C++,
  • kreatywne, szczere i otwarte podejście,
  • konta w serwisach: Stack Overflow czy Github,
  • linki z App Store do stworzonych aplikacji,
  • doświadczenie we współpracy z komunikacją BLE i płatnościami mobilnymi.

Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • udział w projektach Open Source,
  • pracę nad nowymi funkcjonalnościami,
  • autentyczny wkład w rozwój aplikacji na poziomie pomysłów i wdrożeń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności,
  • pracę z nowymi technologiami: beacony, NFC, płatności mobilne,
  • rozwój zawodowy poprzez możliwość udziału w konferencjach,
  • pracę w centrum Poznania w nowoczesnym biurze klasy A,
  • elastyczne godziny pracy i model współpracy (umowa o pracę, umowa-zlecenia, faktura VAT),
  • opiekę socjalną (ubezpieczenie LuxMed, Multisport, darmowe lekcje angielskiego),
  • w perspektywie stanowiska przewidziana jest pula opcji na udziały w firmie,
  • w przypadku zmiany miejsca zamieszkania pomoc w relokacji.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu weź udział w rekrutacji wysyłając Twoje CV albo link do Twojego profilu na LinkedIn/GoldenLine na adres: jobs@qpony.pl wpisując w tytule “iOS Developer”.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
zespół Qpony

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Qpony pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu"

Ok, rozumiemOk