PRACA

New Business Manager

Grupa Blix Sp z o.o. to aplikacje zakupowe takie jak Qpony, Blix, Zdrowe zakupy czy ukraińskie Skidki, z których korzysta ponad 2 000 000 użytkowników, generujące dziesiątki milionów sesji miesięcznie. Niedawno zostaliśmy laureatami rankingu Deloitte „Technology Fast 50 2018 CE”, zajmując 15 miejsce wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i 3 miejsce – w tej samej kategorii – wśród firm w Polsce.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • prowadzenie całego procesu sprzedaży od pozyskania klienta poprzez prezentacje oferty, negocjacji warunków kontraktu aż do uruchomienia kampanii reklamowej
  • poszerzenie wolumenu sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów i zbudowanie własnego portfela klientów do obsługi
  • przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla współpracujących z nami firm we współpracy z działem projektowym, produktowym i marketingowym,
  • budowanie świadomości i pozycji naszej marki na rynku.

Oferujemy:

  • dowolny model zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B) z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym i systemem premiowym,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w równie szybko rozwijającej się organizacji,
  • pracę z wiodącymi markami (z kim już współpracujemy możesz sprawdzić na naszej stronie www.qpony.pl),
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie LuxMed, darmowe lekcje angielskiego, kartę Multisport),
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych imprezach integracyjnych,
  • niepowtarzalną atmosferę pracy w branży e-commerce,
  • pracę w centrum Poznania w nowoczesnym biurze klasy A,

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym, w środowisku B2B,
  • doświadczenie w negocjacjach z kadrą zarządzającą wyższego szczebla
  • kreatywności i determinacji w dotarciu do nowych klientów,
  • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,
  • mile widziana znajomość rynku reklamy internetowej
  • mile widziana znajomość rynku FMCG
  • chęci do rozwoju i nauki o unikalnym produkcie jakim są apllikacje Qpony/Blix
  • samodzielności oraz bardzo dobrej umiejętności organizacji własnej pracy,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy kategorii B,
  • uśmiechu na twarzy i pewności siebie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu weź udział w rekrutacji wysyłając Twoje CV albo link do Twojego profilu na LinkedIn/GoldenLine na adres: jobs@qpony.pl wpisując w tytule “New Business Manager”.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
zespół Qpony

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Qpony pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu"

Ok, rozumiemOk