PRACA

Przedstawiciel Handlowy - domy mediowe

Grupa Blix Sp z o.o. to dwie najpopularniejsze aplikacje zakupowe w Polsce, z których korzysta 2 000 000 użytkowników, generujące dziesiątki milionów sesji miesięcznie.

Miejsce pracy: Poznań

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą mobilną i jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w kraju. Według rankingu Deloitte „Technology Fast 50 2018 CE”, zajmujemy w tej kategorii 3 miejsce w kraju i 15 w europie środkowej ze wzrostem o 621% w przeciągu 4 lat.

Zarządzamy aplikacjami zakupowymi takimi jak Qpony, Blix, Zdrowe Zakupy ,z których każdego miesiąca korzysta ponad dwa miliony użytkowników, generując dziesiątki milionów sesji. Podbijamy rynek reklamy mobilnej, wspierając za jej pomocą sprzedaż wiodących marek, producentów i sieci handlowych. Działamy głównie w obszarze FMCG, a wśród naszych kontrahentów znajdują się takie brandy jak m. in. Unilever, Nestle, Hochland P&G, LPP, Milka czy Pepsi oraz większość domów mediowych w kraju.

W związku z szybkim rozwojem firmy, poszukujemy Przedstawiciela Handlowego, którego zadaniem będzie pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w domach mediowych.

Obowiązki:

  • zwiększanie sprzedaży poprzez otwarcie nowych brandów w domach mediowych, z którymi współpracujemy
  • budowanie relacji z domami mediowymi i agencjami reklamowymi,
  • przygotowanie ofert reklamowych dopasowanych do potrzeb klientów oraz monitorowanie realizacji kampanii,
  • aktywny udział w tworzeniu strategii handlowej i produktowe,
  • współpracy z działem projektowym, produktowym i marketingowym,
  • budowanie świadomości i pozycji naszej marki na rynku.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia we współpracy z domami mediowymi,
  • znajomości rynku reklamy internetowej,
  • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • zainteresowania rynkiem mobilnym i nowymi technologiami,
  • chęci do rozwoju i nauki o unikalnym produkcie jakim są apllikacje Qpony/Blix,
  • gotowości do podróży służbowych i prawa jazdy kategorii B,
  • uśmiechu na twarzy i pewności siebie.

Oferujemy:

  • dowolny model zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B) z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym i systemem premiowym,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w równie szybko rozwijającej się organizacji,
  • pracę z wiodącymi markami (z kim już współpracujemy możesz sprawdzić na naszej stronie www.qpony.pl),
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, Multisport),
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych imprezach integracyjnych,
  • niepowtarzalną atmosferę pracy w branży mobile marketingu
  • pracę w centrum Poznania w nowoczesnym biurze klasy A i możliwość pracy zdalnej

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu weź udział w rekrutacji wysyłając Twoje CV albo link do Twojego profilu na LinkedIn/GoldenLine na adres: jobs@qpony.pl wpisując w tytule “Przedstawiciel Handlowy - domy mediowe”.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
zespół Qpony

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Qpony pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu"

Ok, rozumiemOk