PRACA

Retail manager

Grupa Blix Sp z o.o. to firma posiadająca dwie najpopularniejsze aplikacje zakupowe w Polsce, z których korzysta 2 000 000 użytkowników, generujące ponad 100 milionów sesji miesięcznie.

Jesteśmy liderem rynku kuponowych akcji prosprzedażowych i eventów w galeriach handlowych. Co roku organizujemy kilkadziesiąt akcji w całej Polsce. Popyt na akcje promocyjne jest coraz większy i dlatego szukamy Retail Managera (handlowiec b2b), który będzie aktywnie pozyskiwał nowych Klientów i dbał o zwiększanie biznesu wśród obecnych Klientów.

Miejsce pracy: Poznań
Wynagrodzenie: podstawa uzależniona od doświadczenia + prowizje sprzedażowe
Forma: dowolny model zatrudnienia

Obowiązki:

  • prowadzenie rozmów sprzedażowych z Dyrektorami, Managerami galerii handlowych,
  • tworzenie ofert i prezentacji dla Klientów,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • negocjacje kontraktów i budżetów (kilkadziesiąt - kilkaset tysięcy PLN)
  • monitorowanie realizacji kontraktów,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • prowadzenie spotkań handlowych na terenie całej Polski,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziana znajomość rynku galerii handlowych,
  • doświadczenia w sprzedaży eventów i usług promocyjnych,
  • kreatywności i pomysłowości,
  • pracowitości i determinacji w działaniu,
  • bardzo dobrej organizacji własnej pracy,
  • dyspozycyjności i prawa jazdy (podróże służbowe po całej Polsce),
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
  • śledzenie trendów światowych na rynku eventów i galerii handlowych,
  • koncentracji na celu sprzedażowym,

Oferujemy:

  • bazę kontaktów nowych i aktualnych Klientów,
  • pracę w młodym, zgranym i energicznym zespole,
  • dowolny model zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem prowizyjnym,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie LuxMed, darmowe lekcje angielskiego, kartę Multisport),
  • realizacja innowacyjnych projektów w szybko rozwijającej się branży,
  • w przypadku zmiany miejsca zamieszkania pomoc w relokacji.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu weź udział w rekrutacji wysyłając Twoje CV albo link do Twojego profilu na LinkedIn/GoldenLine na adres: jobs@qpony.pl wpisując w tytule “Retail manager”.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
zespół Qpony

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Qpony pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu"

Ok, rozumiemOk